Z prawdziwą przyjemnością zapraszamy Państwa do Hotelu Cztery Pory Roku w Pilikach koło Bielska Podlaskiego.

Hotel Cztery Pory Roku to obiekt wysokiej klasy o standardzie trzygwiazdkowym. Położony jest na ścianie lasu pilickiego, przy drodze krajowej nr 19 co sprawia, że jest to wspaniała baza noclegowa dla turystów.

Chwile na łonie natury, zapach lasu wpadający przez okno, a jednocześnie wygoda i komfort hotelu z dostępem do Internetu, sal konferencyjnych i restauracji serwującej przepyszne regionalne dania.

Kompleks hotelowy Cztery Pory Roku to wymarzone miejsce dla osób, które chciałyby połączyć piękno i dzikość natury z wszelkimi udogodnieniami. Jest to doskonałe miejsce do wypoczynku, pracy, biznesowych spotkań lub konferencji, klimatycznych wesel, a także spotkań w gronie rodzinnym, z przyjaciółmi, czy intymnej randki z dala od miejskiego zgiełku.

Hotel Cztery Pory Roku to także idealny adres dla osób preferujących aktywny wypoczynek. Można skorzystać z wycieczek pieszych lub rowerów, które można wypożyczyć na miejscu.

 

Zielone Płuca Polski

Na południe od stolicy województwa podlaskiego i rzeki Narew, w pobliżu Puszczy Białowieskiej i na obszarze Zielonych Płuc Polski leży najstarsze miasto Podlasia – Bielsk Podlaski.

Bielsk Podlaski łączy ludzi różnych kultur i religii. Do dziś jest to miasto charakteryzujące się różnorodnością. Obok siebie funkcjonują tutaj parafie katolickie, prawosławne i protestanckie, a święta religijne obchodzone są w dwóch terminach – według kalendarza juliańskiego i gregoriańskiego, przez co czuje się dłużej świąteczny nastrój w mieście.

Bielsk Podlaski jest coraz ważniejszym miejscem na gospodarczej mapie województwa podlaskiego, często odwiedzanym przez przedsiębiorców z kraju czy zagranicy.

Pokoje

Oferujemy Państwu 78 miejsc noclegowych w pokojach dwuosobowych. Z dostawkami liczba tych miejsc wzrasta do 117. Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor, telefon, radio, łącze internetowe oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W każdym pokoju jest łazienka z kabiną prysznicową bądź wanną oraz suszarką. W Naszej ofercie znajdują się również dwa pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Doba hotelowa w naszym Hotelu zaczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu i kończy się o godzinie 12.00 w dniu wyjazdu.

Godziny śniadań:
Od poniedziałku do piątku: 06.30 – 11.00
Od soboty do niedzieli: 08.00 – 11.00

Rodzaj pokoju Cena
Pokój dla 1 osoby bez śniadania 120 pln/doba
Pokój dla 1 osoby ze śniadaniem 140 pln/doba
Pokój dla 2 osób bez śniadania 180 pln/doba
Pokój dla 2 osób ze śniadaniem 220 pln/doba
Pokój typu Queen 210 pln/doba
Pokój typu Queen dla 1 osoby ze śniadaniem 230 pln/doba
Pokój typu Queen dla 2 osób ze śniadaniem 250 pln/doba
Dostawka bez śniadania 50 pln/osoba
Dostawka ze śniadaniem 70 pln/osoba
Śniadanie w formie bufetu 20 pln/osoba
 

*Dzieci do lat 4 – bezpłatnie

*Dzieci w wieku 4-12 lat -50% ceny

Rezerwacja miejsc:

Tel. 85 655 05 54

hotel@hotelczteryporyroku.eu